MBKK1608T4R7M
Official logo for TAIYO YUDEN
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MBKK1608T4R7M
Secondary Manufacturer Part#: MBKK1608T4R7M
Description Value
730 mOhm
4.7 uH
20
Unshielded
1 mm
1.6 mm
MB Series
0.8 mm
500 mA
370 mA