MBKK1608T2R2M
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MBKK1608T2R2M
Secondary Manufacturer Part#: MBKK1608T2R2M
Description Value
345 mOhm
2.2 uH
20
Unshielded
1 mm
1.6 mm
MB Series
0.8 mm
750 mA
520 mA