LSQPA322525T102KR
Official logo for TAIYO YUDEN
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LSQPA322525T102KR
Secondary Manufacturer Part#: LSQPA322525T102KR
Description Value
16.9 Ohm
1 mH
±10%
1210 [3225 Metric]
2.5 mm
3.2 mm
LSQPA Series
2.5 mm
100 mA
100 mA