LSQPA322525T102KR
Click image to enlarge
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LSQPA322525T102KR
Secondary Manufacturer Part#: LSQPA322525T102KR
|---|---|---|
| 16.9 Ohm | ||
| 1 mH | ||
| ±10% | ||
| 1210 [3225 Metric] | ||
| 2.5 mm | ||
| 3.2 mm | ||
| LSQPA Series | ||
| 2.5 mm | ||
| 100 mA | ||
| 100 mA |