KTR18EZPF1004
Manufacturer:Rohm
Product Category: 電阻器, 表面貼裝電阻器
Avnet Manufacturer Part #: KTR18EZPF1004
Secondary Manufacturer Part#: KTR18EZPF1004
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
250 mW
3.2 mm
KTR Series
1.6 mm
AEC-Q200
1 MOhm
1
Thick Film
Thick Film
100.0000 ppm/°C
500 V