PB2020.223NLT
Power Inductor (SMD), 22 uH, ± 20%, 8.1 A, Unshielded, 13 A, 23.87mm x 20.83mm x 10.16mm
Manufacturer:Pulse Electronics
Avnet Manufacturer Part #: PB2020.223NLT
Secondary Manufacturer Part#: PB2020.223NLT
|---|---|---|
| 17 mOhm | ||
| 22 uH | ||
| Unshielded | ||
| 10.16 mm | ||
| 23.87 mm | ||
| PB2020NL Series | ||
| 20.83 mm | ||
| 8.1 A | ||
| 13 A |