PA5004.331NLT
Power Inductor (SMD), 330 nH, 25 A, Shielded, 32 A, PA5004.XXXNLT Series
Click image to enlarge
Manufacturer:Pulse Electronics
Product Category:
Inductors, Power Inductors, SMD Power Inductors
Avnet Manufacturer Part #: PA5004.331NLT
Secondary Manufacturer Part#: PA5004.331NLT
|---|---|---|
| 2.25 mOhm | ||
| 330 nH | ||
| ±20% | ||
| Shielded | ||
| 2.8 mm | ||
| 6.8 mm | ||
| PA5004.XXXNLT Series | ||
| 6.4 mm | ||
| 25 A | ||
| 32 A |