PA3784.151HLT
Power Inductor (SMD), 150 nH, ± 10%, 70 A, Shielded, 83 A, 10mm x 8mm x 8mm
Manufacturer:Pulse Electronics
Product Category:
Inductors, Power Inductors, SMD Power Inductors
Avnet Manufacturer Part #: PA3784.151HLT
Secondary Manufacturer Part#: PA3784.151HLT
|---|---|---|
| 0.18 mOhm | ||
| 150 nH | ||
| SMD | ||
| Shielded | ||
| 8 mm | ||
| 10 mm | ||
| PA3784.XXXHL Series | ||
| 8 mm | ||
| 70 A | ||
| 83 A |