ERJU01J150C
Manufacturer:Panasonic
Product Category: 電阻器, 表面貼裝電阻器
Avnet Manufacturer Part #: ERJU01J150C
Secondary Manufacturer Part#: ERJU01J150C
Description Value
125 °C
-55 °C
0.05 mW
0.6 mm
ERJ-U01 Series
0.3 mm
15 Ohm
5
Thick Film
Sulfur Resistant
200.0000 ppm/°C
25 V