ERJT08J100V
Official logo for Panasonic
Manufacturer:Panasonic
Product Category: 电阻器, 表面贴装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: ERJT08J100V
Secondary Manufacturer Part#: ERJT08J100V
Description Value
155 °C
-55 °C
0.3333 mW
3.2 mm
ERJ-T08 Series
1.6 mm
AEC-Q200
10 Ohm
5
Thick Film
Pulse Withstanding
200.0000 ppm/°C
200 V