ERJ3EKF3013V
Manufacturer:Panasonic
Product Category: 電阻器, 表面貼裝電阻器
Avnet Manufacturer Part #: ERJ3EKF3013V
Secondary Manufacturer Part#: ERJ3EKF3013V
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.1 mW
1.6 mm
ERJ-3EK Series
0.8 mm
AEC-Q200
301 kOhm
1
Thick Film
Precision
100.0000 ppm/°C
75 V