ERJ2GEJ822X
Manufacturer:Panasonic
Product Category: 電阻器, 表面貼裝電阻器
Avnet Manufacturer Part #: ERJ2GEJ822X
Secondary Manufacturer Part#: ERJ2GEJ822X
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.1 mW
1 mm
ERJ-2G Series
0.5 mm
AEC-Q200
8.2 kOhm
5
Thick Film
Precision
200.0000 ppm/°C
50 V