ERA2AEB1022X
Official logo for Panasonic
Manufacturer:Panasonic
Product Category: 电阻器, 表面贴装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: ERA2AEB1022X
Secondary Manufacturer Part#: ERA2AEB1022X
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.0625 mW
1 mm
ERA-2A Series
0.5 mm
AEC-Q200
10.2 kOhm
0.1
Thin Film
High Reliability
25 ppm/°C
50 V