NPIS75T1R0MTR3F
Manufacturer:NIC Components
Avnet Manufacturer Part #: NPIS75T1R0MTR3F
Secondary Manufacturer Part#: NPIS75T1R0MTR3F
|---|---|---|
| 1 uH | ||
| 4.6 mm | ||
| 7 mm | ||