NX3215SA-32.768K-STD-MUA-8
Official logo for NDK
Manufacturer:NDK
Product Category: 时钟和计时, 晶体
Avnet Manufacturer Part #: NX3215SA-32.768K-STD-MUA-8
Secondary Manufacturer Part#: NX3215SA-32.768K-STD-MUA-8
Description Value
SMD
3.2 x 1.5 x 0.8 mm
32.768 kHz
Surface Mount
Fundamental
70 kOhm
20 ppm
12.5 pF
2
85 °C
-40 °C