XRCGB24M000F2P02R0
Crystal, Quartz, 24 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 20 ppm, 10 pF, 20 ppm, XRCGB_F_P
Manufacturer:Murata
Product Category: 時脈和計時, 晶體
Avnet Manufacturer Part #: XRCGB24M000F2P02R0
Secondary Manufacturer Part#: XRCGB24M000F2P02R0
Description Value
SMD
2mm x 1.6mm x 0.65mm
24 MHz
Surface Mount
Quartz
150 Ohm
20 ppm
20 ppm
10 pF
3
85 °C
-30 °C