DLW21SN371SQ2L
Official logo for Murata
Manufacturer:Murata
Product Category: 电感器, SMD 共模扼流圈
Avnet Manufacturer Part #: DLW21SN371SQ2L
Secondary Manufacturer Part#: DLW21SN371SQ2L
Description Value
280 mA
370 Ohm
0805 [2012 Metric]
1.4 mm
2.2 mm
DLW21SN Series
1.4 mm