1239AS-H-4R7M=P2
Official logo for Murata
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: 1239AS-H-4R7M=P2
Secondary Manufacturer Part#: 1239AS-H-4R7M=P2
Description Value
0.24 Ohm
4.7 uH
±20%
SMD
Shielded
1.2 mm
2.5 mm
DFE252012C Series
2 mm
1.3 A
1.5 A