1239AS-H-100M=P2
Official logo for Murata
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: 1239AS-H-100M=P2
Secondary Manufacturer Part#: 1239AS-H-100M=P2
Description Value
0.46 Ohm
10 uH
±20%
1008 [2520 Metric]
Shielded
1.2 mm
2.5 mm
DFE252012C Series
2 mm
850 mA
1 A