1217AS-H-2R2N=P3
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: 1217AS-H-2R2N=P3
Secondary Manufacturer Part#: 1217AS-H-2R2N=P3
Description Value
9900 uOhm
2.2 uH
±30%
SMD
Shielded
4.5 mm
8 mm
DEM8045C Series
8 mm
8.7 A
9.3 A