HZ0402A601R-10
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 600 ohm, 100 mA, HZ Series, 1 ohm
Click image to enlarge
Manufacturer:Laird Technologies
Avnet Manufacturer Part #: HZ0402A601R-10
Secondary Manufacturer Part#: HZ0402A601R-10
|---|---|---|
| 100 mA | ||
| 1 Ohm | ||
| 0402 [1005 Metric] | ||
| Surface Mount | ||
| 600 Ohm | ||
| 125 °C | ||
| -55 °C | ||
| 0.5 mm | ||
| 1.01 mm | ||
| HZ Series | ||
| 0.5 mm |