HI1206T161R-10
Ferrite Bead, 1206 [3216 Metric], 160 ohm, 6 A, HI Series, 0.018 ohm
Manufacturer:Laird Technologies
Product Category: 铁氧体, 铁氧体磁珠
Avnet Manufacturer Part #: HI1206T161R-10
Secondary Manufacturer Part#: HI1206T161R-10
Description Value
6 A
18 mOhm
1206 [3216 Metric]
Surface Mount
160 Ohm
125 °C
-40 °C
1.3 mm
3.4 mm
HI Series
1.8 mm