C0603C681F5GACAUTO
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 680 pF, 50 V, 0603 [1608 Metric], ± 1%, C0G / NP0, C Series
Manufacturer:KEMET
Avnet Manufacturer Part #: C0603C681F5GACAUTO
Secondary Manufacturer Part#: C0603C681F5GACAUTO
Description Value
680 pF
± 1%
MSL 1 - Unlimited
125 °C
-55 °C
1.6 mm
0.8 mm
AEC-Q200
50 V