101X18W473MV4E+AQ
Click image to enlarge
Manufacturer:Johanson Dielectrics
Product Category:
电容器, 陶瓷电容器, SMD MLCC 积层陶瓷电容器
Avnet Manufacturer Part #: 101X18W473MV4E+AQ
Secondary Manufacturer Part#: 101X18W473MV4E+AQ
|---|---|---|
| 0.047 uF | ||
| Wraparound | ||
| MSL 1 - Unlimited | ||
| 125 °C | ||
| -55 °C | ||
| 3.15 mm | ||
| 3.15 x 1.6 x 1.27 mm | ||
| 100 V |