101X18W103MV4E+AQ
Manufacturer:Johanson Dielectrics
Avnet Manufacturer Part #: 101X18W103MV4E+AQ
Secondary Manufacturer Part#: 101X18W103MV4E+AQ
Description Value
0.01 uF
Wraparound
MSL 1 - Unlimited
125 °C
-55 °C
3.15 mm
3.15 x 1.6 x 1.27 mm
100 V