ECS-073-18-20BM-JEN-TR
Click image to enlarge
Manufacturer:ECS Inc. International
Product Category:
Clock & Timing, Crystals
Avnet Manufacturer Part #: ECS-073-18-20BM-JEN-TR
Secondary Manufacturer Part#: ECS-073-18-20BM-JEN-TR
|---|---|---|
| SMD | ||
| 7mm x 5mm x 1.3mm | ||
| 7.3728 MHz | ||
| Surface Mount | ||
| Standard | ||
| 70 Ohm | ||
| 50 ppm | ||
| 20 ppm | ||
| 18 pF | ||
| 85 °C | ||
| -40 °C | ||