SD53-150-R
Official logo for Eaton
Manufacturer:Eaton
Avnet Manufacturer Part #: SD53-150-R
Secondary Manufacturer Part#: SD53-150-R
Description Value
122 mOhm
15 uH
20
Shielded
3 mm
5.2 mm
SD53 Series
5.2 mm
1.1 A
1.1 A