F0402FA2000V024T
Click image to enlarge
Manufacturer:AEM
Product Category:
Circuit Protection, Fuses, SMD Fuses
Avnet Manufacturer Part #: F0402FA2000V024T
Secondary Manufacturer Part#: F0402FA2000V024T
|---|---|---|
| Fast Acting | ||
| 35 A | ||
| 0402 [1005 Metric] | ||
| 2 A | ||
| SolidMatrix FA Series | ||
| 24 V |