NRS6028T100MMGK
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: NRS6028T100MMGK
Secondary Manufacturer Part#: NRS6028T100MMGK
Description Value
65 mOhm
10 uH
20
Shielded
2.8 mm
6.2 mm
NRS Series
6.2 mm
2.2 A
2.2 A