NRS4018T470MDGJV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: NRS4018T470MDGJV
Secondary Manufacturer Part#: NRS4018T470MDGJV
Description Value
650 mOhm
47 uH
20
SMD
Shielded
1.8 mm
4 mm
NRS Series
4 mm
520 mA
700 mA