LSXND6060YEL150MMG
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LSXND6060YEL150MMG
Secondary Manufacturer Part#: LSXND6060YEL150MMG
Description Value
0.091 Ohm
15 uH
±20%
2424 [6060 Metric]
4.5 mm
6 mm
LSXN Series
6 mm
2.3 A
3 A