PA4990.151HLT
Official logo for Pulse Electronics
Manufacturer:Pulse Electronics
Avnet Manufacturer Part #: PA4990.151HLT
Secondary Manufacturer Part#: PA4990.151HLT
Description Value
0.125 mOhm
150 nH
±15%
SMD
Shielded
12 mm
10 mm
PA4990 Series
6 mm
77 A
83 A