ERJ3GEYJ100V
Official logo for Panasonic
Manufacturer:Panasonic
Product Category: 电阻器, 表面贴装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: ERJ3GEYJ100V
Secondary Manufacturer Part#: ERJ3GEYJ100V
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
100 mW
1.6 mm
ERJ Series
0.85 mm
AEC-Q200
10 Ohm
± 5%
0603 [1608 Metric]
Thick Film
General Purpose
± 200ppm/K ppm/°C
75 V