HCM1104-2R2-R
Manufacturer:Eaton
Avnet Manufacturer Part #: HCM1104-2R2-R
Secondary Manufacturer Part#: HCM1104-2R2-R
Description Value
6 mOhm
2.2 uH
20
SMD
Shielded
4 mm
11.1 mm
HCM1104 Series
10 mm
12 A
18 A